המלצות​

הכל התחיל 8 חודשים, כשהחלטנו לחגוג בר מצווה בירושלים לבננו הבכור – ירין.

בפגישה אצלך בבית, מאוד התלהבנו ולרגע לא חששנו,הגענו כ- 50 איש לארוחת בוקר בצומת לטרון ומשם המשכנו לירושלים, הדרך הייתה מרגשת, בזכותך ובזכות ארז המתופף, תודה רבה לך לירן בשמי ובשם משפחתי על יום נפלא שקורא רק פעם אחת בחיים..

אנו מודים לך מעומק הלב על החוויה הנפלאה שהענקת לנו, אתה והצוות שאיתך – מקצוענים אמיתיים, ריגשתם אותנו עד דמעות (והיו הרבה דמעות) ,

שימחת את כל מי שעבר דרכינו ברחוב, אפילו את התיירים היפנים שלא הפסיקו לרקוד איתנו ולצלם, כולם מתקשרים להגיד כמה שמח וטוב היה ביום הזה, כל מה שהבטחת והרבה הרבה יותר היה שם, ברור לנו שבעוד שנה וחצי אנחנו נפגשים שוב,

 

תודה רבה

מיניב,לאה, ירין ולירון טל

15.4.2010

ללירן היקר,

מקרב לב אנחנו רוצים להודות לך על היום המקסים והנהדר שהכנת לבננו אביעד. כשבוע וחצי לפני בר המצווה ביקשת ממני, רק אם נסכים כדברך, להנחות טקס אחר באותו היום שבו אנו אמורים מכיוון שמדובר בילד עם מוגבלויות מסויימות, ובקבוצה גדולה.

 

אמרת לנו שמולי, המדריך השני טוב בדיוק כמוך..מה אומר? האמנו לך ולא התאכזבנו. מולי בחור רציני עם קול מדהים. הדבר שהערכנו בך היא יושר וכנות, לכן ללא כל ספק הסכמתי להחליף את המדריך ולא הצטערתי לרגע. הכל היה נהדר, היחס של מולי לאביעד ולכל המשפחה, החום הפתיחות, ראינו שכל הצוות, החל מהמתופפים, מולי המדריך, הנהג אשר, מוטי הצלם, כולם עשו את עבודתם בצורה נהדרת וביחס חם ואישי, כאילו שהכרנו כל חיינו.

 

אלפי תודות לכל הצוות הנהדר ממרווין אורית ואביעד וכמובן כל בני המשפחה המורחבת.

9.12.10

לירן היקר,

נרגשים עדיין מחגיגת בר המצווה של בננו יובל, ברצוננו להודות לך ולצוות המקצועי על היום הנפלא, המרגש, הסוחף המאורגן והמושקע. תודה על תשומת הלב לכל אחד ואחד מאורחי, תודה על דאגתך לכל הפרטים הגדולים והקטנים, ידענו שאנחנו בידיים טובות ולכן הרשנו לעצמנו להרגע ולהנות. אומרים שישנם אנשים שהם שליחי מצווה אתה בוודאי אחד מהם. יחד איתך עוצמת היום המקודש הזה היתה ענקית. האורחים לא מפסיקים לפאר, לשבח ולהלל. כל שנותר לנו לאחל לך ולבני משפחתך בריאות, אושר,אהבה ופרנסה טובה.

 

תודה ענקית משפחת פרץ : סיגי וטל, יובל מאי נועה ואדר

053-9419529​